ZEFO סט הכלים המושלם ל-SEO

ניהול, ניטור, מחקר ודיווח – כל מה שאתם צריכים במערכת אחת.
שבועיים עלינו - בואו לנסות
הרשמה מיידית, אין צורך באשראי.

מערכת All-in-One

אוסף הכלים הרחב של ZEFO יחסוך לכם התעסקות עם כלים רבים אחרים ויספק פתרון כולל לעבודת ה-SEO שלכם – כלי מחקר, כלי דו"חות, כלי תיעוד עבודה וכלים רבים נוספים המכסים את כל העבודה השוטפת של מקדם האתרים.

התחילו להתנסות בחינם

ZEFO מתאימה לכולם

סוכנות דיגיטל, בעלי אתר או לקוחות Enterprise? יש לנו את הפתרון שמתאים עבורכם. ZEFO מתאימה גם אם יש לכם אתר בודד שתרצו לקדם וגם אם יש לכם כמות גדולה של אתרים וצוות רחב שמקדם אותם בו זמנית. בדקו את החבילות שלנו או צרו קשר להתאמת חבילה מותאמת אישית.

השוואת חבילות

ארגז הכלים למקדם האתרים

ZEFO כוללת את כל היכולות שחשובות לכל מקדם אתרים: בדיקת דירוגים, מעקב אחרי קישורים, שגיאות טכניות ונתוני אופטימיזציה וכמובן גם את היכולת לייצר דוחות מפורטים שיציגו את כל המידע הזה בצורה מסודרת. מעבר ליכולות אלו רשימת היכולות של המערכת ארוכה.

לכל יכולות המערכת

המקצוענים עובדים עם ZEFO

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו. נאחל לנו עוד שנים רבות של שיתוף פעולה פורה.

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד אחרי שהוא יגלה את הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. אני ממליץ בחום!

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

יוסי כהן

Extra

אנחנו עובדים עם ZEFO כבר מספר שנים ואין ספק שהמערכת היא הפתרון הטוב ביותר עבור מקדמי אתרים, מעקב המיקומים היומי והפקת דוחות. חשוב לציין את השירות האישי של החבר'ה ב-ZEFO שיודעים לספק מענה, תמיכה ופתרון לכל בקשה. ZEFO מאפשרת לנו מבט מקיף על כל אתר וכל מקדם בצוות, לנתח ולשפר את התהליכים והביצועים שלנו.