כלי ניטור, מעקב ותיעוד יומיומי של הקישורים שלכם

מערכת ניהול הקישורים מאפשרת לתעד עסקאות קישורים אותן אתם מבצעים, בודקת באופן אוטומטי שהקישורים עדיין נמצאים ובהתאם לתנאים שסוכמו.

תיעוד קישורים

תיעוד קישורים

תעדו ונהלו בקלות את הקישורים של אתרכם במערכת מסודרת. היפטרו מקבצי האקסל.
בדיקת מיקומים יומית אוטומטית

מעקב קישורים יומי והתראות

התראה אוטומטית במקרה של הסרת קישורים או שינויים חשובים.
שילוב המידע ברחבי המערכת

שילוב המידע ברחבי המערכת

נתונים על הקישורים שהשגתם משולבים בשאר חלקי המערכת ZEFO כך שתקבלו את התמונה הגדולה כשאתם מקדמים את אתרכם.

הכל במקום אחד: תיעוד נוח ומרוכז של עסקאות קישורים

אם אתם מתעדים את הקישורים שאתם משיגים לאתרים באינספור קבצי אקסל, מערכת ניהול הקישורים היא הבשורה עבורכם – נהלו את כל הקישורים במרוכז במערכת ולא תבינו איך עבדתם קודם.

מערכת ניהול הקישורים מאפשרת לתעד את עסקאות קישורים אותן אתם מבצעים, ובודקת באופן אוטומטי שהקישורים עדיין נמצאים, ובהתאם לתנאים שסוכמו. עסקת קישורים היא כל פעולה של השגת קישורים אל אתרכם. עסקה יכולה להיות החלפת קישורים, היא יכולה להיות קניית קישור, ויכולה אף להיות הפצת מאמר. מערכת ניהול הקישורים מאפשרת להגדיר את כל המצבים הנ"ל.

המערכת מאפשרת לכם להזין את הקישורים שלכם בצורה נוחה. תמיכה הן בהזנה ידנית של קישור בודד על כל פרטיו, הן באיתור אוטומטי של פרטי הקישור (הזינו URL שמקשר אל אתרכם, והמערכת תסרוק את הדף ותמלא בעצמה את הפרטים), והן בהזנת קישורים מרובה כ-CSV – נהלו את הקישורים בצורה שנוחה לכם.

כלי למעקב קישורים בניטור יומיומי

ZEFO בודקת את הקישורים המוגדרים בכל יום ותעדכן אתכם בכל שינוי. תוכלו לקבל התראות אם משהו בתנאי העסקה השתנה או אם קרה משהו לקישור, לדוגמא: שינוי טקסט עוגן, התווסף או ירד סימון nofollow לקישור, או אולי הקישור הוסר מהדף לחלוטין. אל תתנו לקישורים שהשגתם במאמץ רב להעלם בלי שתהיו מודעים לכך – בעזרת המעקב האוטומטי תדעו ברגע שיש משהו שדורש את תשומת לבכם.

שילוב המידע על קישורים במערכת ZEFO

נתונים על הקישורים שהשגתם משולבים במערכת ZEFO כך שתקבלו את התמונה הגדולה כשאתם מקדמים את אתרכם. הזנתם קישורים לקידום מילה מסויימת? במסכים שמציגים את המילה תראו גם את רשימת הקישורים שלה כדי להבין איזה עבודה עשיתם כדי לקדמה. או למשל – אם תסתכלו על מסכים שמציגים התרחשויות לאורך זמן – תראו בין היתר סימונים על קישורים שהושגו באותה התקופה ותוכלו לראות אם יש קשר בין הקישורים לשינויים בהופעת האתר במנועי החיפוש.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

לקוח זפו: אלון זכאי - A - 2 - Z
לקוח זפו : Nekuda

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

לקוחות זפו - גלעד ששון - אופטייז
לקוח זפו : Optiwise

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

לקוחות זפו - ניצן שיננסקי אופטיוויז

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

לקוח זפו : פול פאוור

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

לקוחות זפו - אייל רחמים - digitouch
Zefo customers: Webs

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

Zepo customers-Gilad Kamer- WEBS

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

לקוחות זפו - אלי סאסי

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

לקוחות זפו: עשהאל קידום אתרים

משה איבגי

Selected

התחלנו לעבוד עם חברת זפו כבר משנת-2010 וגם לאחר עשור, הם תמיד ממשיכים לעלות על הציפיות שלנו, בפן הטכני ועל ידי ביצוע עדכונים וחידושים בשוטף, ובמיוחד על ידי מתן שירות ויחס אישי שאין שני לו.
ברגע שקיבלנו גישת API לפלטפורמה שלהם ללא היסוס ממשקנו את מערכות ה CRM ו-ERP שלנו, זפו נותנים לנו מענה יום יומי החל ממעקב על ביטויים אסטרטגיים ועד הנפקת הדוחות ללקוחות שלנו.
חברה של מקצוענים, אנו ממליצים בחום!

investing_logo
לקוחות זפו: Wisy
לקוחות זפו: קבוצת זאפ
לקוחות זפו: Nekuda
לקוחות זפו: פלאריום
מקאן דיגיטל - לקוח זפו
לקוחות זפו: Personas Media