הבינו את המתחרים שלכם לעומק

איתור מתחרים

איתור מתחרים אוטומטי

איתור אתרים המתחרים על מילות המפתח שלכם באופן אוטומטי.
מילות המפתח של המתחרים

מילות המפתח של המתחרים

בלחיצת כפתור תוכלו לקבל רשימת מילים עבורן המתחרה מקודם. מצאו מה עובד למתחרים שלכם, ועקפו אותם!
הבינו את המתחרים

הבינו את המתחרים

דוחות השוואה של אתרכם אל מול המתחרים, ודוחות שמאפשרים להבין איך המתחרה רואה את תוצאות החיפוש.
ניתוח קישורי המתחרים

ניתוח קישורי המתחרים

באמצעות אינטגרציה למערכת Ahrefs קבלו פירוט על פרופיל הקישורים של המתחרים שלכם.

איתור אתרים מתחרים בתוצאות החיפוש באופן אוטומטי

המערכת סורקת את תוצאות החיפוש ומוצאת את האתרים המתחרים איתך על מילות המפתח שלך באופן אוטומטי. המתחרים בעולם ה-SEO הם לא תמיד רק המתחרים העסקיים שלך, אלא גם האתרים שמופיעים גבוה על המילים החשובות לך. ZEFO תאתר עבורך מתחרים אלה באופן אוטומטי.

גלו את מילות המפתח של המתחרים

בשביל לנצח את המתחרים צריך מודיעין טוב, ו-ZEFO תתן לך אותו. בלחיצת כפתור המערכת תאתר רשימות מילים עבורן המתחרים ממוקמים במנועי החיפוש, גם אם אלה מילים שלא במעקב באתר שלך. ניתן למצוא כך מילים עם פוטנציאל אצל המתחרים שיכולות להתאים גם עבור האתר שלך.

Site Explorer – ניתוח קישורי המתחרים

בצעו מחקר על אתרי המתחרים וגלו את הקישורים המובילים אליהם ואת העמודים המובילים אליהם. ZEFO ממומשקת לנתוני Ahrefs ותראה לכם מידע חשוב זה. קבלו פירוט על פרופיל הקישורים של המתחרים והתפלגות anchors, וכך תוכלו להיות מעודכנים מה קורה.

צפה בדוחות מתוך העיניים של המתחרה

ניתן לצפות בדוחות המיקומים מתוך העיניים של המתחרה – להבין איך הוא רואה את כל מיקומי האתר ואת השינויים בהן לאורך זמן. הנתונים נשמרים מהרגע שהתחלתם לעקוב אחרי המתחרה, וכל עוד אתם משתמשים במערכת! אם הופיע היום מתחרה חדש שמעניין אתכם, תוכלו לראות איך הוא התקדם בתוצאות בגוגל מהיום שבו התחלתם לעקוב אחרי האתר שלכם. הכלי שימושי במיוחד הן כדי להבין מה באמת קורה עם המתחרים, והן ככלי שיווקי להצגת מצב המתחרים.

הבינו את המתחרים באמצעות דוחות השוואתיים

מה אתם צריכים לעשות כדי לנצח את המתחרים? האם הקישורים שלהם חזקים יותר? האם יש להם יותר תוכן? דוחות השוואתיים של האתר שלכם מול אתרי המתחרים יעזרו לכם לגלות איפה המתחרים חזקים יותר ולכוון אתכם בפעולות הנדרשות כדי להתמודד – ולנצח.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.