ניתוח וניטור שוטף של האתר שלכם

המלצות לפעולות SEO באתר

המלצות לפעולות

המערכת סורקת את דפי האתר לאיתור שגיאות SEO ומספקת המלצות לפעולות לביצוע.
השפעת עדכוני גוגל על האתר

השפעת עדכוני גוגל

איתור אוטומטי של השפעות עדכוני האלגוריתמים של גוגל על האתר שלכם.
ניטור בריאות האתר

ניטור בריאות האתר

כלי ניטור שונים במערכת מאפשרים לכם להעריך את בריאות האתר שלכם ולהצביע לכם על גורמים אפשרים לבעיות בדירוגים או הזדמנויות לשיפור.

המלצות לפעולות – Site Audit

המערכת סורקת עמודים לקידום באתרכם ומספקת המלצות חכמות לפעולות לביצוע על מנת לשפר את מיקום האתר במנועי החיפוש. הסריקה מבוצעת באופן יומי ואוטומטי, כך שההמלצות מעודכנות כל העת לתוכן האתר. במידה וצץ נושא קריטי, המערכת תספק התראה ויזואלית כדי שתדעו כאשר ישנה בעיה שדורשת את תשומת לבכם. מעל 100 בדיקות שונות מבוצעות על כל אחד מהדפים המקודמים מדי יום.

איך השפיעו עדכוני גוגל על האתר שלכם?

איתור אוטומטי של השפעות עדכוני האלגורתימים של גוגל על האתר שלכם. האם העדכון פגע במיקומים ובתנועה? האם דווקא שיפר את מיקומי האתר? רשימת עדכוני האלגוריתם שהשפיעו על האתר שלכם תוצג באופן אוטומטי, כולל גישה למאגר מידע אודות האלגוריתמים, כך שתוכלו להבין איך להתמודד עם השינויים בעולם מנועי החיפוש ולנצח את האלגוריתם.

ניטור בריאות האתר

ניתוח לאורך זמן של תקינות קוד האתר (התאמה לתקן W3C), מעקב שוטף אחרי כמות הדפים המאונדקסים במנועי חיפוש, ניתוח מפות האתר (XML) של האתר וכלים רבים נוספים במערכת באים לעזור לכם להעריך את בריאות האתר שלכם ולהצביע לכם על גורמים אפשרים לבעיות בדירוגים או הזדמנויות לשיפור.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

לקוח זפו: אלון זכאי - A - 2 - Z

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

לקוחות זפו - אלי סאסי

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

לקוחות זפו - אייל רחמים - digitouch
לקוח זפו : Nekuda

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

לקוחות זפו - גלעד ששון - אופטייז
לקוח זפו : Optiwise

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

לקוחות זפו - ניצן שיננסקי אופטיוויז

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

לקוח זפו : פול פאוור
Zefo customers: Webs

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

Zepo customers-Gilad Kamer- WEBS

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

לקוחות זפו: עשהאל קידום אתרים

משה איבגי

Selected

התחלנו לעבוד עם חברת זפו כבר משנת-2010 וגם לאחר עשור, הם תמיד ממשיכים לעלות על הציפיות שלנו, בפן הטכני ועל ידי ביצוע עדכונים וחידושים בשוטף, ובמיוחד על ידי מתן שירות ויחס אישי שאין שני לו.
ברגע שקיבלנו גישת API לפלטפורמה שלהם ללא היסוס ממשקנו את מערכות ה CRM ו-ERP שלנו, זפו נותנים לנו מענה יום יומי החל ממעקב על ביטויים אסטרטגיים ועד הנפקת הדוחות ללקוחות שלנו.
חברה של מקצוענים, אנו ממליצים בחום!

investing_logo
לקוחות זפו: Wisy
לקוחות זפו: קבוצת זאפ
לקוחות זפו: Nekuda
לקוחות זפו: פלאריום
מקאן דיגיטל - לקוח זפו
לקוחות זפו: Personas Media