בניית דוחות SEO מפורטים ומותאמים אישית בקלות ובמהירות

הפקת דוחות מהירים

הפקת דו"חות מהירה

הפיקו דו"חות מותאמים אישית בלחיצת כפתור. אפשרות לייצוא דו"חות כקבצי Word ו-PDF ושליחתם ישירות למייל.
דוחות גמישים

דוחות גמישים

אפשרות לשליטה בכל מרכיבי הדו"ח, כולל אפשרות להזנת טקסטים מותאמים אישית.

White Label

השתמשו בתבנית שלכם בדוחות המופקים מהמערכת והגישו ללקוחות דוחות ממותגים עם הלוגו האישי שלכם.
תזמון אוטומטי

תזמון אוטומטי

הגדירו את הדוח כדוח מתוזמן והוא ישלח באופן אוטומטי – אליכם או ישירות אל הלקוח.

הפיקו דוח SEO מותאם אישית – בלחיצת כפתור

בין אם אתם רוצים ליצור דוח חודשי ללקוח, דוח סטאטוס למנהל או אולי בכלל דוח שיווקי כדי לגייס לקוח SEO חדש – תוכלו לעשות זאת במהירות ובאופן גמיש ביותר. מערכת הדוחות מאפשרת לכם מצד אחד להפיק דוחות מקצועיים ומרשימים בלחיצת כפתור בודדת, ומהצד השני מאפשרת לכם גם לשלוט במבנה הדוח עד הפרטים הקטנים. הגמישות של מערכת הדוחות תאפשר לכם להוסיף כמעט כל רכיב שקיים במערכת כחלק מהדוח בממשק נוח לשימוש.

תזמון דוחות אוטומטי

שלחו את הדוחות המופקים באופן אוטומטי לדואר האלקטרוני שלכם, של הלקוח (או גם וגם! המערכת תומכת במשלוח לכתובות מייל מרובות) בפורמט PDF או פורמט docx של Word. הגדירו כל תדירות שתרצו – פעם בחודש? דוח רבעוני? או אולי דוח שבועי כל יום ראשון? המערכת מאפשרת גמישות בתדירות השליחה. בכל רגע תוכלו לעצור את השליחה המחזורית או להחזיר אותה.

בעזרת יצירת תבנית של דוח תוכלו להגדיר דוח פעם אחת, ואז לקבוע שישלח לכל האתרים בחשבון, או לחלק מהם – כך תוכלו להגדיר את הדוח הסטנדרטי שלכם ולקבל אותו באופן אוטומטי עבור אתרים שונים לבחירתכם.

עצבו את הדוחות והתאימו אותם למותג שלכם

ניתן למתג (whitelabel) את הדוחות של המערכת עם המותג שלכם. המערכת מאפשרת לכם שליטה על דף השער של הדוחות, על ה-header וה-footer שלהם, וכן מאפשרת לכם שליטה בטקסטים השונים המופיעים בדוח. הכלים האלו יאפשרו לכם להעביר את החוויה שלכם ואת המסרים שלכם אל הלקוחות, בדיוק כמו שאתם רוצים.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!