ZEFO מספקת לכם סט מקיף של כלים ושירותים

מעקב ובדיקת מיקומים

בדקו את המיקומים שלכם לאורך זמן: ZEFO תומכת במנועים השונים – Google, Baidu, Yandex, Bing כולל במדינות השונות. קבלו המלצות מילים חדשות מתוך SEMRush, ונתוני כמויות חיפוש מדוייקים.

מידע נוסף
Zefo - בדיקת מיקומים

הפקת דוחות

הפיקו דו"חות מותאמים אישית בלחיצת כפתור: השליטה בתוכן הדו״ח נתונה להחלטתכם, בחרו איך להציג את המידע שלכם. באמצעות כלי White Label תוכלו להוסיף לוגו מותאם אישית לדו"חות שלכם ללקוחות.

מידע נוסף
זפו - בניה מפורטת של הדו"ח

ניטור מתחרים

באמצעות מערכת ZEFO תוכלו לנתח את המתחרים שלכם, לעקוב אחריהם באופן אוטומטי, ולהפיק דו"חות השוואתיים על אתרכם אל מול המתחרים. קבלו פירוט על פרופיל הקישורים של המתחרים שלכם וצפו בדו״חות, גם מנקודת המבט שלהם.

מידע נוסף
זפו - ניתוח מתחרים על פי דומיינים

מערכת ניהול קישורים

באמצעות ZEFO תוכלו לקבל מידע מפורט אודות הקישורים של כל אתר או URL, גם של המתחרים שלכם. תוכלו לתעד ולנהל בקלות את הקישורים של אתרכם, ולקבל התראה אוטומטית למייל במקרה של הסרת קישורים, או שינויים חשובים נוספים.

מידע נוסף
Zefo - דו"ח מקורות תנועה

ניתוח האתר

מערכת ZEFO מאתרת ועוקבת באופן אוטומטי אחר עדכוני גוגל שונים שהשפיעו על האתר ומציגה את השפעתם. תוכלו לסרוק את דפי האתר לאיתור שגיאות SEO ולקבל המלצות לפתרונות.

מידע נוסף
זפו - דו"ח שגיאות בעמודים

ניהול עבודה

מערכת ההרשאות של ZEFO מאפשרת לכם לעבוד כמו שאתם רוצים: לפי פרוייקט, או לפי תפקידים בחברה. לכל משתמש נשמרת היסטוריית הפעילות שלו. תוכלו לתעד את העבודה ביעילות במקום מרוכז ונגיש לכל המשתמשים הרלוונטיים.

מידע נוסף
Zefo - ניהול משתמשים

חיבורי מידע

חברו את נתוני ZEFO למערכות נוספות בעזרת API גמיש ונוח לשימוש, ייצאו אל Google sheets ובנו דוחות מעוצבים ב-Data studio.

מידע נוסף
Zefo - ייבוא נתונים דרך Google Sheets

ניתוח תנועה

באמצעות מערכת ZEFO תוכלו לנתח את ערוצי התנועה שלכם בעזרת כל המדדים החשובים ביותר מ-Google Analytics, לגלות על ביצועיכם באפיקי התנועה השונים, ולקבל הבנה מעמיקה יותר של מילות המפתח האורגניות.

מידע נוסף
זפו - סוגי תנועה

המקצוענים עובדים עם ZEFO

לקוח זפו : Nekuda

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

לקוחות זפו - גלעד ששון - אופטייז

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

לקוח זפו : פול פאוור
לקוח זפו : Optiwise

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

לקוחות זפו - ניצן שיננסקי אופטיוויז

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

לקוחות זפו - אייל רחמים - digitouch
Zefo customers: Webs

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

Zepo customers-Gilad Kamer- WEBS

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

לקוחות זפו - אלי סאסי

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

לקוחות זפו: עשהאל קידום אתרים

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

לקוח זפו: אלון זכאי - A - 2 - Z
investing_logo
לקוחות זפו: Wisy
לקוחות זפו: קבוצת זאפ
לקוחות זפו: Nekuda
לקוחות זפו: פלאריום
מקאן דיגיטל - לקוח זפו
לקוחות זפו: Personas Media