הכלי המושלם לבדיקת מיקום בגוגל

בדיקת מיקומים יומית אוטומטית

בדיקת מיקום יומית אוטומטית

בדיקת מיקומים אוטומטית במנועי החיפוש – הגדירו את מילות המפתח פעם אחת והמערכת תעקוב אחרי הדירוג שלהן באופן שוטף.
מגוון מנועי חיפוש

מגוון מנועי חיפוש ומיקומים

תמיכה בכל מנועי החיפוש הפופולריים. אפשרות לבדיקת דירוג דרך מדינות שונות.
בדיקת מיקומים בלי חסימות

בדיקת מיקומים בלי חסימות

בידקו את הדירוג של כמות מילים גדולה ללא חסימה על ידי מנועי החיפוש.
הערכת תנועה חכמה

הערכת תנועה חכמה

נתונים משולבים מ-Google Ads (כמות חיפושים) וממקורות נוספים יתנו לכם את התמונה הגדולה על המילים שבמעקב.

בדיקת מיקום אתר יומית אוטומטית

בדיקת מיקומים אוטומטית לאורך זמן במנועי החיפוש השונים – הגדירו את מילות המפתח פעם אחת והמערכת תעקוב אחרי המיקומים שלהן באופן שוטף, בלי שתצטרכו לעשות פעולות נוספות. המערכת משלבת מידע ממגוון מקורות מידע, ותאפשר לכם לראות לצד המיקומים של מילות המפתח שלכם גם מה הפוטנציאל של המילה להביא תנועה, וגם מדדי תחרותיות להערכת קושי הקידום שלה.

לא רק בגוגל: תמיכה במנועי חיפוש ובמיקומים גאוגרפיים שונים

המערכת תומכת בכל מנועי החיפוש הפופולריים – Google, Bing, Yandex, Baidu, Yahoo – כולל תמיכה בגרסאות השונות של המדינות, ואפשרות לסריקת המיקומים דרך מדינות שונות לקבלת הנתונים המדויקים ביותר. בין אם אתם מקדמים את האתר שלכם במדינה אחת, או ב-20 מדינות בו זמנית, תוכלו לבצע זאת בצורה נוחה ומדוייקת.

בדיקת דירוג אתרים בגוגל – בלי חסימות

אם אי פעם בדקתם כמות גדולה של מיקומים מהמחשב האישי שלכם, אתם מכירים את מסכי החסימה של מנועי החיפוש שמזמינים אתכם "להאט את הקצב". בעזרת הכלים שלנו תוכלו לבדוק מיקומים עבור כמויות גדולות של מילים מבלי שמחשבכם יחסם למנועי החיפוש. הבדיקה מבוצעת על ידי השרתים של ZEFO ולא דרך המחשב האישי שלכם, והטכנולוגיות היחודיות שלנו יאפשרו לכם לעבוד בצורה שקטה בדרך לקבלת הנתונים שאתם צריכים לעבודה.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

לקוח זפו : Nekuda

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

לקוחות זפו - גלעד ששון - אופטייז
לקוח זפו : Optiwise

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

לקוחות זפו - ניצן שיננסקי אופטיוויז

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

לקוחות זפו - אייל רחמים - digitouch

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

לקוח זפו : פול פאוור
Zefo customers: Webs

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

Zepo customers-Gilad Kamer- WEBS

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

לקוחות זפו: עשהאל קידום אתרים

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

לקוחות זפו - אלי סאסי

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

לקוח זפו: אלון זכאי - A - 2 - Z
investing_logo
לקוחות זפו: Wisy
לקוחות זפו: קבוצת זאפ
לקוחות זפו: Nekuda
לקוחות זפו: פלאריום
מקאן דיגיטל - לקוח זפו
לקוחות זפו: Personas Media