ניהול יעיל ומסודר של כל עבודת הקידום במקום אחד

תמיכה בריבוי משתמשים

תמיכה בריבוי משתמשים

תמיכה במשתמשים מרובים שעובדים על אותם האתרים, ומערכת הרשאות גמישה שמאפשרת להגדיר לכל משתמש גישה רק למה שהוא צריך.
ממשק לתיעוד עבודה

ממשק לתיעוד עבודה

ממשק התיעוד במערכת יאפשר לכם לתעד את העבודה שבוצעה על האתר, ויציג את העבודה שבוצעה לצד הנתונים הרלוונטים במערכת.
ניהול אנשי קשר

ניהול אנשי קשר

מערכת לניהול אנשי הקשר שאתם עובדים מולם - עבור כל אתר, עבור החלפות קישורים ולכל צורך אחר.
שדות מותאמים אישית

שדות מותאמים אישית

אפשרות להוספת שדות נוספים לאתרים ולקישורים כדי לשמור את המידע שחשוב לכם.
זפו - מערכת משימות

מערכת לניהול משימות

מערכת לניהול משימות שמתאימה לאנשי SEO ולתהליך העבודה האמיתיים בתחום. הגדירו רשימת משימות, עיקבו אחרי התקדמות העבודה, הכניסו את נהלי העבודה שלכם לחלק מתהליך העבודה ב-ZEFO.

מערכת ניהול משתמשים שעושה סדר בעבודה

מערכת ניהול המשתמשים של ZEFO מאפשרת לצוותים קטנים וגדולים כאחד להשתמש במשותף במערכת ולשתף מידע ומאמצים בקידום האתרים. מערכת ההרשאות מאפשרת להגדיר לכל משתמש את האתרים שיש לו גישה אליהם, וכן מאפשרת להגדיר את סוג הגישה שלו (מנהל, משתמש, צופה). עבור המנהלים בחשבון קיים גם תיעוד אוטומטי של הפעולות אותם ביצעו המשתמשים השונים לצורך בקרה.

מערכת לניהול משימות

מערכת לניהול משימות שמתאימה לאנשי SEO ולתהליך העבודה האמיתיים בתחום. המערכת מאפשרת לכם לנהל ולעקוב את כל המשימות שקשורות ל-SEO ולתהליך הקידום והשיווק של האתר והיא משתלבת יחד עם שאר היכולות של מערכת ZEFO.
הגדירו רשימת משימות לביצוע, קבלו התראות על התקדמות העבודה ועל המשימות שבאיחור, והכניסו את הנהלים שלכם כקבוצות משימות במערכת.
תוכלו גם לבחור משימות מתוך מאגר המשימות המובנה במערכת.

ממשק לתיעוד עבודה

מערכת התיעוד של ZEFO מאפשרת לכל משתמש לתעד את הפעולות שלו בפרוייקט. אם אתם עובדים כצוות של מספר משתמשים היתרונות של ריכוז הפעולות שבוצעו לקידום האתר הוא, בהעדר מילה מתאימה בעברית – priceless. המערכת משלבת את תיעוד העבודה גם לצד הנתונים. אם, לצורך הדוגמא, הוספתם תיעוד על כך ששיניתם את אחד מהדפים באתר בראשון בחודש, אז במסכים שיציגו את המיקומים של האתר בראשון בחודש תראו ליד התאריך את הפעולה שבוצעה, וכך תוכלו לקשר בין הפעולות שביצעתם לבין מה שהתרחש באתר כתוצאה מכך.

ניהול אנשי קשר

במקרים רבים בתהליך קידום האתר אנחנו צריכים לעבוד מול גורמים שונים: בעל האתר, המעצב שלו, אנשים עימם ביצענו החלפות קישורים. ניתן לנהל את אנשי הקשר השונים מתוך המערכת, ולשייכם לאתר ספציפי או לעסקת קישורים. במידה ויש איש קשר המשותף למספר אתרים, המערכת תראה לכם באופן אוטומטי את העסקאות שביצעתם עימו בעבר.

שדות מותאמים אישית

אפשרות להוספת שדות מותאמים אישית לאתרים ולקישורים במערכת כך שתוכלו לשמור מידע נוסף שחשוב לכם במערכת. לדוגמא – אם תרצו להוסיף לכל אתר במערכת מידע על כמות שעות העבודה שאתם מקצים לו – תוכלו להוסיף שדה זה בלחיצת כפתור.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

לקוח זפו : Optiwise

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

לקוחות זפו - ניצן שיננסקי אופטיוויז
לקוח זפו : Nekuda

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

לקוחות זפו - גלעד ששון - אופטייז

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

לקוח זפו : פול פאוור

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

לקוחות זפו - אייל רחמים - digitouch
Zefo customers: Webs

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

Zepo customers-Gilad Kamer- WEBS

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

לקוחות זפו - אלי סאסי

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

לקוחות זפו: עשהאל קידום אתרים

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

לקוח זפו: אלון זכאי - A - 2 - Z
investing_logo
לקוחות זפו: Wisy
לקוחות זפו: קבוצת זאפ
לקוחות זפו: Nekuda
לקוחות זפו: פלאריום
מקאן דיגיטל - לקוח זפו
לקוחות זפו: Personas Media