ניתוח התנועה המגיעה לאתר שלכם

התממשקות לגוגל אנליטיקס ו-SC

התממשקות ל-Google Analytics ול-Search Console

חיבור פשוט לכלי Google יציג לכם בתוך המערכת מידע מתוך אנליטיקס ו-Search Console לצד הנתונים האחרים של המערכת.
ראו את המילים דרכן הגיעו לאתר

ראו את המילים דרכן הגיעו לאתר

ההתמשקות ל-Search Analytics מאפשרת לכם לראות את המילים דרכן הגיעו הגולשים לאתרכם. אתרו מילים שהביאו תנועה ושניתן לקדמן.
ניתוח מקורות התנועה

ניתוח מקורות התנועה והמרות

נתחו את ערוצי התנועה שלכם בעזרת כל המדדים החשובים ביותר. גלו על ביצועיכם באפיקי התנועה השונים, ומהם אחוזי ההמרה של כל אחד מהם.
ניתוח תנועת מובייל

ניתוח תנועת Mobile

גלו את ביצועי ה-Mobile Traffic שלכם לפי סוג מכשיר, יצרן או דגם ספציפי.

התממשקות ל-Google Analytics ול-Search Console

המערכת מאפשרת לכם לחבר את נתונים Google Analytics שלכם ואת נתוני Google Search Console לתוך המערכת. לאחר החיבור המערכת תציג לכם את המידע מהם במקומות שונים – בין אם במסכים שונים במערכת כמידע, ובין אם תוצאות של ניתוח המידע ומסקנות ממנו. תוכלו גם להגדיר התראות במידה ויש שינויים בתנועה שמאפשרות לכם להיות עם היד על הדופק ולא לפספס שינויים חשובים.

ראו את המילים דרכן הגיעו לאתר

ההתמשקות ל-Search Analytics מאפשרת לכם לראות את המילים דרכן הגיעו הגולשים לאתרכם. באמצעות כלי זה תוכלו הן להבין יותר את הגולשים שהגיעו בפועל לאתר שלכם מה שיעזור לכן להבין את ה-"User Intent" ולהתאים את הקידום אליה, וכן תוכלו לאתר מילים חדשות שהביאו תנועה ושניתן לקדמן ולקבל מהן תנועה נוספת.

ניתוח מקורות התנועה והמרות

נתחו את ערוצי התנועה שלכם בעזרת כל המדדים החשובים של Google Analytics. גלו על ביצועיכם באפיקי התנועה השונים, ומהם אחוזי ההמרה של כל אחד מהם, ראו מהם אחוזי הנטישה שלכם במכשירים ובדפים השונים ושפרו את האתר בהתאם.

ניתוח תנועת Mobile

גלו את ביצועי ה-Mobile Traffic שלכם לפי סוג מכשיר, יצרן או דגם ספציפי, ראו את היעדים (GOALS) שהושלמו בכל אחד מהם ואת שיעור הנטישה – שחשוב להבנת חווית המשתמש במובייל.

המקצוענים עובדים עם ZEFO

Zefo customers: Webs

גלעד קמר

WEBS

ZEFO נותנים את הפתרון המושלם! אנחנו נמצאים עם ZEFO בשמחה רבה כבר מספר שנים ואציין לטובה שההקשבה, העזרה, שירות הלקוחות והרצון ללמוד ואף לשדרג ולשפר את המערכת באופן מתמיד, נמצאים בראש מעייניהם של האנשים הנפלאים האלו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק או חברה מקצועית על מערכת ZEFO.

Zepo customers-Gilad Kamer- WEBS
לקוח זפו : Nekuda

גלעד ששון

נקודה

ZEFO עוזרת לנו להישאר בבקרה ולקבל התראות חשובות ונקודתיות מתוך דטאות עצומות של ביטויים, מיקומים ומתחרים, הדוחות היומיים, השבועיים והחודשיים חוסכים לנו זמן עבודה ושופכים אור על נקודות לשיפור וטקטיקת הקידום להמשך.

לקוחות זפו - גלעד ששון - אופטייז

עשהאל דרייר

עשהאל קידום אתרים

במערכת ZEFO נתקלתי לפני כ-3 שנים, בכנס דיגיטל. כבר מהרגע הראשון, היה ברור לי שמדובר במערכת משומנת שעושה סדר בכל הנושא של ניהול פרויקטים SEO ושווה את התשלום המבוקש ללא ספק. אין לי ספק שהמערכת תועיל לכל מנהל פרויקטים SEO, במיוחד עם הפיצ'ר של הנפקת דו"חות חודשיים בקליק. ממליץ בחום!

לקוחות זפו: עשהאל קידום אתרים
לקוח זפו : Optiwise

ניצן סיננסקי

אופטיוייז

אני עובד עם מערכת ZEFO לא מעט שנים, והיא חסכה לי אלפי שעות עבודה במשך השנים ועזרה לי להתמקצע בעבודה שאני עושה. מלבד הפונקציונליות המעולה של המערכת, שרות הלקוחות של ZEFO לא פחות ממדהים. אני בהחלט ממליץ לבעלי חברות בתחום השיווק וגם לכל בעל אתר פרטי שעושה את השיווק בעצמו.

לקוחות זפו - ניצן שיננסקי אופטיוויז

ז׳אק שטרית

פולפאוור בע״מ

מערכת זפו הינה ללא ספק עמוד השדרה של ניהול ה-SEO אצלינו בפולפאוור!

כל הצוות עובד עליה כל יום, כל היום. מרוצים מאוד וממליצים בחום.

לקוח זפו : פול פאוור

אייל רחמים

digitouch

במחלקת ה-SEO שלנו מערכת ZEFO, כמו הקפה של הבוקר, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות. בין אם זה פרויקט אחד או 150 פרויקטים ZEFO נותנת לנו נתונים אמינים ומדויקים תמיד ועוזרת לנו כל יום לשפר את הביצועים. ללא ספק מערכת חובה למקדם אתרים.

לקוחות זפו - אייל רחמים - digitouch

עידו סלע

Wisy

אנחנו בוויזי עובדים שנים עם ZEFO – המערכת מול המתחרות הוכיחה את עצמה בדיוק שלה במיקומים על בסיס יומי.
זה סופר חשוב שניר הבעלים מבין לעומק קידום אתרים ויודע בדיוק את הצרכים של סוכנויות, והם פתוחים לדיונים ושינויים ושיפורים. בנוסף, הם אנשים טובים ומאד שרותיים.

אלי סאסי

מקדם אתרים

מה שאני אוהב ב-ZEFO זה שמעבר לבדיקת מיקומים מדוייקת להפליא וממשק סופר נח, יש לי יכולת לקבל נתונים סופר קריטיים וחשובים על אתר קטן וגדול יחד בקליק אחד. נתונים קריטיים להצלחת כל פרויקט קידום.

ZEFO – תמשיכו לעשות חסד.

לקוחות זפו - אלי סאסי

אלון זכאי

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט

מחלקת הקידום של A-2-Z היתה מהראשונים בארץ לאמץ את ZEFO עבור לקוחותינו. כיום ZEFO הוא כלי מרכזי אצלנו למעקב אחרי שגיאות האתרים, מיקומי הביטויים ודוחות האנליזה השוטפים. המערכת משתדרגת באופן שוטף על מנת שנוכל תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה עבור לקוחותינו.

לקוח זפו: אלון זכאי - A - 2 - Z
investing_logo
לקוחות זפו: Wisy
לקוחות זפו: קבוצת זאפ
לקוחות זפו: Nekuda
לקוחות זפו: פלאריום
מקאן דיגיטל - לקוח זפו
לקוחות זפו: Personas Media