חברים יקרים,

שנת 2019 בפתח ואנחנו רוצים לאחל לכם שנה אזרחית טובה. מי יתן ותראו רק עליות במיקומים, בטראפיק האורגני ובהמרות של האתרים שלכם!

רצינו גם לנצל את ההזדמנות ולספר לכם על כמה שינויים שעשינו בשבילכם בחודשים האחרונים ולתת לכם את ההזדמנות להשפיע על התוכניות שלנו לשנה הבאה.

על אחד מהפיתוחים שהכי נרצה לספר לכם שעליו עבדנו בחודשים האחרונים של 2018 ואמור לעלות אוטוטו נשמור בסוד כדי להפתיע אתכם ממש בקרוב. צפו לשיפור בחווית ה-ZEFO שלכם.

אז מה התחדש בחודשים האחרונים ב-ZEFO?

Whitelabel ומיתוג חשבון ה-ZEFO שלכם

הוספנו אפשרויות חדשות למיתוג חשבון ה-ZEFO שלכם:

 1. אפשרות לבחור את הלוגו המוצג במסכי המערכת השונים – תוכלו להציג את מסכי המערכת הממותגים בפגישות עם לקוחות, וגם העובדים יהנו ממערכת ממותגת. בית העסק התחדש עם מיתוג עדכני? תתחדשו. את המיתוג תוכלו להחליף בכל זמן שתרצו.
 2. אפשרות להעלות קבצי Word ממותגים שישמשו כתבניות עבור הדו"חות שלכם – העלו קובץ docx עם ה-Header ו-Footer שלכם והמערכת תשתמש בהם לכל הדו"חות שתפיקו.
 3. שילוב לוגו של הלקוחות בעמוד הפתיחה של הדוחות הנשלחים – היפכו את הדו"חות שאתם שולחים ללקוחות שלכם לאישיים יותר.
 4. והדובדבן שבקצפת – החל מהחודש התחלנו בטא ליכולת חדשה של  גישת לקוחות – גישת צפייה נוחה ומותאמת לאתר שלהם ב-ZEFO, דרך הדומיין שלכם. מעניין אתכם? דברו איתנו.

התאמה מלאה של החשבון לצרכים המשתנים של העסק

אחד המהלכים הגדולים ביותר שעשינו בחודשים האחרונים הוא לאפשר לכם להתאים את חשבון ה-ZEFO שלכם על ידי שדרוג החבילה שלכם באופן עצמאי.

צריכים כמות שונה של אתרים? מילים או כל צורך אחר? תוכלו לבנות את החבילה שלכם בעצמכם ולשלם בדיוק על מה שאתם באמת צריכים. בנוסף – תוכלו לערוך באופן עצמאי את שיופיע ע"ג החשבונית שלכם, להחליף פרטי כרטיס אשראי, להוריד חשבוניות היסטוריות ועוד.

תמיכה באתרים מאובטחים (HTTPS)

העברתם את האתר שלכם ל-HTTPS? הוספנו אפשרות במערכת ZEFO למעקב וניהול המעבר:

 1. אפשרות להגדיר את המצב הרצוי (HTTP/HTTPS)
 2. אפשרות לשנות בלחיצת כפתור את כל דפי הנחיתה לפרוטוקול החדש
 3. בימים אלו עולות התראות נוספות למערכת שיתריעו לכם על בעיות בהקשר העברת האתר לפרוטוקול מאובטח.

אפשרויות הגדרה וניהול חדשות – אתר שהוא ספריה, ושדרוג הגדרות דפי הנחיתה

לעתים האתר אותו אתם רוצים לקדם אינו נמצא בדומיין נפרד או בסאב דומיין אחר, אלא הוא תיקיה תחת דומיין ראשי. לדוגמא אתר דו לשוני יכול לבחור כי השפה האנגלית תהיה תחת תיקיה אחת, והעברית תחת תיקיה אחרת, ואלו יהיו 2 אתרים נפרדים אותם נרצה לקדם בנפרד

www.example.com/english/

www.example.com/hebrew/

או למשל אם האתר הוא רשת של מסעדות, וכל תיקיה היא מסעדה נפרדת, ואתר נפרד עם בעלים נפרדים שרוצה לקדם אותו. והדוגמאות עוד רבות.

לצורך התאמה למצבים אלה הוספנו במערכת אפשרות להגדיר אתרים שהם בעצם ספריה, ולעקוב בתוצאות החיפוש רק אחרי תיקיה זו.

שדרוגי אבטחת המידע

ע"מ להגביר את אבטחה המידע בחשבון שלכם, הוספנו מספר אמצעי אבטחה לחשבונות שלכם. בין היתר הוספנו לאחרונה ניתוק אוטומטי במידה והתחברתם לחשבון שלכם במחשב אחר. כך תדעו תמיד שלא שכחתם את החשבון שלכם פתוח אצל לקוח או עיניים סקרניות.

שדרוגים שונים למסכים

שדרוגים שונים עלו ברחבי המערכת, בין היתר:

 1. כל אחד ממסכי המתחרים שלנו עבר שדרוג ומתיחת פנים. הוספנו פרמטרים חדשים, גרפים חדשים, שדרגנו את אלגוריתם הערכת התנועה ועוד.
 2. מסכי התנועה קיבלו מידע נוסף בהקשר של תוצאות עשירות.
 3. מערכת הדוחות התחדשה ביכולות התאמה חדשות ויכולות עיצוב חדשות – שליטה מלאה יותר בטקסטים.
 4. שינויים רבים נוספים – אנחנו לא מפסיקים לעדכן את המערכת כל הזמן.

ומה ב-2019?

נשמח מאוד (ממש!) להמשיך להקשיב לכם. אנחנו רוצים לדעת איזה פיצ'ר עשה לכם הכי טוב ומה הכי חסר לכם.

רוצים לראות יכולת מיוחדת ב-ZEFO במערכת בשנה הבאה? ספרו לנו מה תרצו לראות. דאגנו לכך שמנהל המוצר שלנו יקבל את כל התשובות שלכם באופן ישיר, אז כל משאלה, פיצ'ר או רעיון שתכתבו לנו יגיעו ישר אל האדם שמתכנן את הפיתוח של ZEFO בשנה הקרובה ????

איך אנחנו בוחרים מה לפתח ב-ZEFO? כשיצאנו לדרך שמנו לנו כמטרה להפוך את עבודת ה-SEO לכיפית ויעילה יותר, באמצעות כלים אוטומטיים לקידום אתרים שיעשו את עבודת הנמלים בשבילכם ובנוסף – ולאחד מקורות מידע שיאפשרו לראות את התמונה הגדולה ולהתעסק במה שחשוב בקידום האתר. אנחנו מקבלים מכם המון הצעות לשיפור, בוחנים כל הצעה, ולפני שמקבלים את ההחלטה לפתח, מוודאים שהפיתוח מתאים למטרות אלו ובנוסף יתרום לכמה שיותר משתמשים.

עולם ה-SEO שלנו משתנה כל הזמן, ואנחנו כאן כדי לסייע לכם להתמודד עם כל האתגרים החדשים שאתם פוגשים בדרך באמצעות הכלים הטובים ביותר שאנחנו יכולים לפתח.

שלכם,

ניר אדר וכל צוות ZEFO.

אנחנו יודעים כמה כולם עסוקים

נשמח לעדכן כשעולה מאמר ששווה את הזמן שלך