לכבוד הקיץ, עדכנו את המערכת של ZEFO במספר פיצ׳רים חדשים:

תגיות – מיקום חדש

לאור בקשות רבות שקיבלנו מכם המשתמשים, החלטנו להנגיש בצורה טובה יותר את השליטה על תצוגת התגיות, בכל מקום במערכת בו יש לתגיות השפעה על המידע המוצג.

במסך המיקומים למשל, לחיצה על כפתור התגיות תאפשר לבחור אילו ביטויים יוצגו ברשימה בהתאם לשיוך לכל תגית. אפשרות זו הייתה קיימת עד כה במסגרת הגדרות מסך. לנוחיותכם – הוצאנו אותה החוצה.

בחירת תגיות ברמת החשבון

במסך המיקומים הכללי, של כל החשבון, ניתן כעת לבחור אילו ביטויים יוצגו ברשימה – באמצעות בחירה של התגיות השונות. הצמדה של תגית אחת לביטויים שונים באתרים שונים בחשבון (למשל – תגית "ביטויי מותג") תאפשר לכם לצפות במיקומים של כל מילות המפתח (לפי התגית הספציפית), בכל החשבון – במקום אחד.

מסך חדש – ניהול תגיות

את התגיות ניתן כעת לנהל בצורה מסודרת באמצעות מסך חדש.

אפשר להסיר תגיות, לשנות את שמן ואפילו למזג מספר תגיות לתגית אחת – כל זאת על מנת לאפשר לכם לנהל טוב יותר את ביטויי המפתח אותם אתם מקדמים.

הוספת תגית חדשה – שדרוג ממשק

מהיום, בעת הצמדת תגית לביטוי מפתח, תוצגנה קודם כל רשימת התגיות הנמצאות בשימוש באתר בו מופיע ביטוי המפתח, ורק לאחר מכן רשימת שאר התגיות, מהאתרים השונים בחשבון.

מידע מורחב – Search Console

מידע מורחב – מעכשיו גם במסכי התנועה המבוססים על ה- Google Search Console (מילים מובילות, עמודים מובילים).

לחיצה על הרקע של כל ביטוי מפתח (או עמוד נחיתה) ברשימה, תאפשר לכם להנות מתצוגה של כמות ההופעות וכמות הקליקים לאורך זמן – של כל ביטוי וביטוי (או עמוד נחיתה).

צפייה בדוחות – בתוך הממשק

מהיום, ניתן לצפות בדוחות שהפקתם גם בתוך ממשק ה-ZEFO, ללא הצורך בשימוש ב-Word או PDF. לחיצה על שם הדוח שהופק תציג בפניכם את תוכנו של הדוח.

אנחנו יודעים כמה כולם עסוקים

נשמח לעדכן כשעולה מאמר ששווה את הזמן שלך