שוב סגר ושוב בחירות (תראו מופתעים) במקום להתבאס אפשר להפוך את ימי הסגר לאתגר –  לקדם את האתר שלכם באופן ממוקד ושיטתי.

תראו מופתעים

למה עכשיו?

  1. ביחוד בזמן סגר אנשים נמצאים יותר מול המחשב ועושים יותר חיפושים – אתם רוצים את הגולשים שמחפשים את מה שיש לכם להציע. קידום אורגני יעיל יותר לטווח הארוך מקידום ממומן בגוגל.
  2. אנשים עדיין צריכים ורוצים את השירותים והמוצרים שלכם – גם כשהם לא יכולים לצאת מהבית. עזרו להם למצוא אתכם יותר בקלות.
  3. SEO לוקח זמן –  ההשקעה שלכם בימים האלה תחזיר את עצמה בהמשך. בדרך כלל העובדה שלוקח זמן לעשות SEO (לעומת קמפיין ממומן שעולה לאוויר מהר) יכולה להרתיע, אבל אם אתם בימים הבאים בבית, זה זמן מצויין להשקיע בנכס אונליין שישרת אתכם אחר כך וייתן תוצאות לאורך זמן.
  4. תוצאות הקידום ימשכו גם אחרי הסגר ואחרי המגפה ויביאו לכם לקוחות לאורך זמן, ככל שתמשיכו לתחזק את האתר ואת הקידום האורגני האתר רק יעלה במיקומים ובכמות הגולשים.

 

אז מה עושים בפועל?

 

  1. צרו לעצמכם אתגר יומי – בכל יום להוסיף תוכן חדש ואיכותי לאתר שלכם, התוכן הוא הדבר הכי חשוב שהכי מושך גולשים, אז צרו תוכן מעניין כדי שהגולשים ישארו לקרוא אותו ויחזרו שוב אל האתר שלכם. תוכלו להשתמש במערכת המשימות של ZEFO כדי לתכנן איזה תוכן להעלות כל יום.
  2. שפצור של דפי התוכן שלכם – זה אולי לא נראה חשוב אבל כותרות טובות, שילוב של סכמות, תמונות עם ביטוי מפתח נכון ורלוונטי – כל אלו יגרמו לכך שתופיעו אחרת בתוצאות החיפוש, התוצאה שלכם תמשוך את העין ותעלה במיקומים רק כי מבנה הדף היה תקין ורלוונטי.
  3. מהירות אתר – אולי חלק מהדברים נעצרו בגלל סגר וקורונה ובחירות אבל מה שנשאר זה שתשומת הלב של האנשים קצרה. אם האתר שלכם לא מהיר – גולשים יעזבו אותו מהר יותר.
    זה הזמן לטפל בנושא ולשפר את מהירות האתר.
  4. קישורים – קישורים עוזרים בקידום האתר, בתקופה כיום שהרבה עסקים נכנסו לעולם הנכסים הדיגיטליים זה הזמן למצוא את השותפים לקישורים שלכם שתוכלו להשיג מהם קישור לאתר שלכם.

 

אנחנו מקווים שזה יהיה הסגר האחרון או לפחות הבחירות האחרונות ל-4 שנים הקרובות. (תכלס הראשון יותר ריאלי) ועד אז – לכו להתחסן ושמרו על עצמכם ????

צוות ZEFO

אנחנו יודעים כמה כולם עסוקים

נשמח לעדכן כשעולה מאמר ששווה את הזמן שלך